Zdrowie bez kolejki to coś więcej, niż hasło. To nasz priorytet!

Obecne czasy dowodzą, że konieczność zapewnienia świadczeń zdrowotnych na odpowiednim poziomie, to nie tylko trend, ale przede wszystkim konieczność. Dbanie o zdrowie Polaków nie może być realizowane wyłącznie w sposób jednotorowy, lecz również – jeśli zajdzie taka potrzeba – zgodnie ze standardami alternatywnych, prywatnych pakietów. „Zdrowie bez kolejki” to przyjęty przez nas program, w myśl którego realizujemy nasze usługi medyczne.

Co możemy Państwu zaoferować?

Oferujemy Państwu dostęp do kompleksowych i wygodnych pakietów medycznych, których forma i treść dostosowane są do określonych potrzeb Pacjenta. Każdy z tych pakietów stworzony został w ten sposób, by zapewnić Pacjentowi maksimum komfortu leczenia. Pakiety medyczne – bo o nich mowa – składają się z określonego spektrum usług, w tym wizyty u specjalisty, pomocy lekarza pierwszego kontaktu, a nawet – w przypadku bardziej zaawansowanych wariantów pakietu – kompleksowego konsylium lekarskiego. Nasze usługi realizowane są w sposób całkowicie profesjonalny, z uwzględnieniem aktualnego stanu wiedzy medycznej, co samo w sobie jest już ważnym atutem.

Pakiety medyczne – usługi na najwyższym poziomie

Charakterystyka oferowanych przez nas pakietów medycznych, jest efektem badań i analiz poziomu zdrowia Polaków. Dzięki temu składają się na nie usługi, które dostosowane są do ogólnego profilu oczekiwań Pacjentów. „Zdrowie bez kolejki” to kompleksowa oferta:

  • pakietów medycznych dla dzieci i osób dorosłych, obejmujących przede wszystkim pomoc ze strony pediatry, lekarza pierwszego kontaktu, a także określonej grupy lekarzy – specjalistów,
  • pakietów medycznych dla seniorów, w których dominującą rolę odgrywają nie tylko konsultacje lekarskie, ale też badania dotyczące ogólnego stanu zdrowia Pacjenta i szeroko rozumianego zapobiegania schorzeniom,
  • pakietów medycznych dla pań, które obejmują zarówno kompleksową pomoc specjalistów z zakresu ginekologii i jej patologii, ale też wsparcie w kontekście prowadzenia ciąży i leczenia dziecka już na etapie życia płodowego,
  • pakietów medycznych dla pracowników, obejmujące wizyty u specjalistów, pomoc w zakresie zapobiegania chorobom zawodowym i przeprowadzanie badań specjalistycznych w zakresie Medycyny Pracy (badania okresowe, kontrolne, wstępne itd.).

Pakiety medyczne dla pracowników

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?

Ideą naszego programu jest przybliżenie Państwu kompleksowej pomocy zdrowotnej, bez której trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie w dzisiejszych, trudnych czasach. W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć usług specjalistycznych, których celem jest nie tylko leczenie Pacjenta, ale też szeroko pojęta profilaktyka. Jest ona gwarantem zarówno dobrego samopoczucia, jak i zachowania pełni zdolności zawodowych.

Podsumowując, nasze pakiety medyczne zostały stworzone w ten sposób, by zapewnić Państwu maksymalną efektywność i komfort leczenia. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim zadbanie o zdrowie i kondycję fizyczną będzie o wiele łatwiejsze. Nie jest bowiem tajemnicą, że tylko w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch.

Najnowsze wpisy

Menu